بیانیه سازمان جوانان و دانشجویان استان تهران در پی حوادث تروریستی پایتخت

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۵
Share/Save/Bookmark
اندوه شهادت هموطنان ما، قلب های میلیون ها ایرانی را عزادار کرده است اما سر راست می کنیم و سینه ستبر که آرمان و هدف خود را به نیکی شناخته ایم.
سازمان جوانان و دانشجویان استان تهران حزب اعتدال و توسعه در پی حوادث تروریستی پایتخت بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه بدین شرح است:
 
اینجا ایران است
اینجا ایران است. کافی است تاریخ آن را ورق بزنید تا به یاد آورید که ایران شبیه هیچ کدام از کشورهای جهان نیست؛ تا بدانید که برای ایرانی، از جان گذشتن برای خاک و شرف، مفهوم غریبی نیست.
 
ما با صدای گلوله غریبه نیستیم. هنوز یادمان نرفته است که دیکتاتور بعثی عراق، هشت سال چه روزهایی برای ایرانیان ساخت.
هنوز یادمان نرفته است که مزدوران ارتجاع عربی و غربی، دست به چه ترورهای کوری می زدند و چه مادرانی را در داغ فرزند نشاندند و چه فرزندانی را یتیم کردند. 
آنچه در چهارشنبه خونین تهران گذشت، به ما یاد آوری کرد که جنگ به پایان نرسیده است. گرچه متجاوز چهره عوض کرده است. امروز برای ما، اظهر من الشمس است که مزدوران جاهل، با وسوسه خناسان، آرامش و امنیت این سرزمین را نشانه رفته اند. آن هم کشوری که یگانه جزیره آرامش و امنیت در منطقه ماست.
اما خناسان بدانند که فرزندان ایران، وارثان دلیر مردان و شیر زنانی هستند که سر دادند اما خاک ندادند.
بدانند که جوانان غیور ایران، آب های نیلگون خلیج همیشه فارس را با خون خود، سرخ خواهند کرد، اگر میدان سربازی و جانبازی گشوده شود.

بدانند که امروز ایران، یک سره بغض است و غرور.
اندوه شهادت هموطنان ما، قلب های میلیون ها ایرانی را عزادار کرده است اما سر راست می کنیم و سینه ستبر که آرمان و هدف خود را به نیکی شناخته ایم.
مفتخریم به سربازان گمنامی که جز ایران و ایرانی، اندیشه دیگری ندارند.
دشمنان ملت بدانند که آنچه در ایران عزیز و در میان گروه های سیاسی، در سایه مردم سالاری دینی رخ می نمایاند، نه اختلاف و تفرقه، که تکثر آرایی است که مدعیان دموکراسی برای یمن و سوریه و عراق، بویی از آن نبرده اند. پس «ترقه بازی»، ملت ما را متفرق نخواهد کرد. بلکه اسباب همدلی بیش از پیش تمام نیروهای این سرزمین را سبب می شود.
ما سال هاست که با تروریسم می جنگیم. هرچند امروز برای ما روشن است که پنجه در پنجه اشراری انداخته ایم که مدت هاست با دلارهای نفتی، جان میلیون ها نفر از مردم جهان را فدای تفکرات متحجرانه خود ساخته اند. اما بدانند که؛
 
ما گر ز سر بریده می ترسیدیم
در محفل عاشقان نمی رقصیدیم!
سازمان جوانان و دانشجویان استان تهران حزب اعتدال و توسعه، ضمن عرض تسلیت به ملت سر افراز ایران و خانواده شهدای حملات تروریستی تهران، عموم آحاد ملت و همچنین، گروه های سیاسی را به اتحاد برای ایران سربلند دعوت می کند. اتحادی که ثمره خون شهدای این سرزمین است و ما تا پای جان، برای حفظ آن مبارزه خواهیم کرد.
کد مطلب: 74