در دامِ دوقطبی سازان نباید افتاد

دکتر محمد دهستانی
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۱
Share/Save/Bookmark
دکتر محمد دهستانی، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و دبیر این استان یزد، نسبت به توهین صورت گرفته به برخی مقامات ارشد در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، واکنش نشان داد.
در دامِ دوقطبی سازان نباید افتاد
 
وحدت‌شکنی در روز قدس همگامی با تلاش‌های بی‌وقفه اشغالگران قدس برای انحراف جهان اسلام از مسئله فلسطین است.

اهانت به رییس جمهور، معاون اول و نایب رییس مجلس، آنهم در روزی که نماد وحدت علیه دشمنان اسلام است را مصداق واقعی بازی خوردن از دشمن دانست. اقدام زشت عده قلیلی با هتاکی و توهین به رئیس جمهور، نمی تواند وحدت ملی، اقتدار مردم ایران و حمایت همه جانبه و قاطع از اقای دکتر روحانی را خدشه‌دار کند.

توهین به رئیس جمهور در روز قدس، پاسخ ناشایست افراط گرایان است به انتخاب عقلائی و اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی است. وحدت شکنان در روزى که باید نماد وحدت ملت ایران باشد، باشعار دادن علیه منتخب ملت، تلاش علنى خود را برای دو قطبی سازی جامعه ایران به نمایش گذاشتند.

توسعه کشور و بهبود وضعیت اشتغال و معیشت عمومی در گرو حفظ اتحاد ملی است. نباید در دام دو قطبی سازی مصنوعی عوامل آمریکا افتاد که وحدت ملی را هدف قرار داده ­اند.

اهانت به رئیس‌ جمهور منتخب ملت بر خلاف رهنمودهای رهبرانقلاب، جامعه را دوقطبی می‌کند و قطعا اهانت به رئیس‌جمهور محترم،‌ مستقر و منتخب ملت، با فلسفه‌ی روز قدس، که نماد وحدت مسلمین است، تعارض دارد.
کد مطلب: 73