اعضای حزب اعتدال و توسعه بوشهر با فرماندار این شهر دیدار کردند

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳
Share/Save/Bookmark
دبیر حزب اعتدال و توسعه بوشهر گفت: «بازتاب فعالیت‌ها از سوی مدیران دستگاه‌ها، موجب تقویت رضایت‌مندی مردم از دولت و نظام خواهد شد».
اعضای حزب اعتدال و توسعه بوشهر با فرماندار این شهر دیدار کردند
 
دبیر حزب اعتدال و توسعه بوشهر گفت: «بازتاب فعالیت‌ها از سوی مدیران دستگاه‌ها، موجب تقویت رضایت‌مندی مردم از دولت و نظام خواهد شد».

به گزارش واحد اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر، نشست هم‌اندیشی اعضای حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر با فرماندار و معاون سیاسی بوشهر، پنجشنبه 24 خردادماه 1397، با محوریت فرصت‌های توسعه شهرستان بوشهر در حوزه كارآفريني و اقتصادی و حفظ سرمایه‌های اجتماعی برگزار شد.

فرماندار بوشهر در این دیدار با تأکید به اهتمام مدیران شهرستان برای توسعه همه‌جانبه، اظهار کرد: «برای آگاهی از ظرفیت‌ها، شناخت موانع و مشکلات، اتاق فكری به‌منظور استفاده از ظرفيت جوانان، زنان، نخبگان و صاحب‌نظران تشکیل‌شده است و با جديت به دنبال ایجاد اشتغال پایدار در تمام حوزه‌ها هستیم».

عباس جمشیدی ادامه داد: «در نظر داریم که از ظرفیت‌های فکری و مشورتی و توانایی‌های نخبگان، به‌ویژه جوانان و اعضای حزب اعتدال و توسعه به‌عنوان یکی از احزاب حامی دولت در شهرستان استفاده نماییم».

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر نیز با تشکر از فرماندار و معاونين وی در خصوص اولویت‌ها و تلاش‌های دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال و اقتصاد مطالبی را بیان و بر پایداری و تلاش همفکران خود، برای تحقق اهداف دولت و نظام اسلامی در همه زمینه‌ها خصوصاً اشتغال تأکید کرد.

محمدصادق حاجیانی همچنین با تأکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی خاطرنشان کرد: «اطلاع رسانی فعالیت‌ها از سوی مدیران دستگاه‌ها، در ارتقای  سطح آگاهی مردم از اقدامات دولت  موثر بوده و موجب تقویت رضایت‌مندی مردم از دولت و نظام خواهد شد؛ اما متأسفانه این موضوع در شهرستان كمرنگ است».

همچنین دبیر حزب اعتدال و توسعه شهرستان بوشهر نیز با برشمردن برخی موانع منطقه بر لزوم توجه به فرصت‌ها و آسیب‌ها و بهره‌گیری از توان نخبگان حزب و به‌ویژه استفاده از جوانان تأکید کرد.

اميد فشنگ ساز یادآور شد: «یکی از وظایف احزاب نزدیک به دولت اطلاع‌رسانی خدمات دولت است».
 
در ادامه این جلسه آقايان دهجان، رحيمی ريیس كانون عشاير و مهندس تنگستاني و خانم‌ها صداقت عضو شوراي مركزي و اشعری ريیس شاخه استانی سازمان زنان حزب به بیان نظرات خود در باب نياز امروز جامعه به گفتگو و تعامل سازنده، استفاده از ظرفيت مغفول و ايجاد اميد در بين مردم پرداختند.
 
 
کد مطلب: 97