واعظی: مخالفان دولت هنوز قبول نکرده‌اند که در انتخابات پیروز نشده‌اند

تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۳
Share/Save/Bookmark
معاون سیاسی دبیرکل حزب اعتدال و توسعه تصریح کرد: «گرفتاری امروز ما این است که این آقایان هنوز قبول نکردند در انتخابات موفق و پیروز نشدند و بعد از 29 اردیبهشت 96، همچنان رقابت‌های انتخاباتی را حفظ کرده‌اند».
واعظی: مخالفان دولت هنوز قبول نکرده‌اند که در انتخابات پیروز نشده‌اند
 
عضو ارشد شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: «نمایندگان و گروه‌های مخالف دولت هنوز قبول نکرده‌اند که در انتخابات پیروز نشده‌اند و بعد از ۲۹ اردیبهشت ۹۶، همچنان رقابت‌های انتخاباتی را ادامه می‌دهند».
 
محمود واعظی درباره ادعای برخی نمایندگان مخالف دولت که می‌گویند زمام امور اداره کشور از دست دولت و رئیس جمهور رها شده است، به خبرآنلاین گفت: «نمایندگان مخالف دولت همیشه همین حرف‌ها را می‌گویند. توقع داشتید چه بگویند»؟

وی افزود: «اصلا گرفتاری امروز ما این است که این آقایان هنوز قبول نکردند در انتخابات موفق و پیروز نشدند و بعد از 29 اردیبهشت 96، همچنان رقابت‌های انتخاباتی را حفظ کرده‌اند».

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه دولت به فکر مردم است، اظهار کرد: «خواهش ما از نمایندگان و گروه‌های مخالف دولت این است که انتخابات تمام شده، فرد پیروز هم مشخص است، حالا همه دست به دست هم دهیم برای مردم کار کنیم تا کشور را بسازیم».
کد مطلب: 89