۱
 

اظهار تاسف سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از توهين به سه شخصيت در روز قدس

تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵
Share/Save/Bookmark
رمضانعلی سبحانی‌فر یادآور شد: «اگر جلوی خودسرها گرفته نشود به تدریج تفرقه و شكاف بین مسئولان و جریان‌های سیاسی رخنه می‌كند و ضرر و زیان و دود آن به چشم كل نظام خواهد رفت و صهیونیست‌ها و استكبار جهانی از این اختلافات نهایت بهره‌برداری را خواهند كرد».
اظهار تاسف سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از توهين به سه شخصيت در روز قدس
 
رمضانعلی سبحانی‌فر سخنگوی حزب اعتدال و توسعه و نماینده مردم سبزوار با نكوهش رفتارها و شعارهای وحدت‌شكن علیه سه تن از مقامات دولتی و پارلمانی در راهپیمایی روز قدس، گفت: «باید از این گونه رفتارهای خودسرانه دوری و جلوگیری شود. اگر اختلافاتی وجود دارد این اختلافات باید در درون خانواده نظام حل شود و نباید در مجامع و مراسم عمومی آن هم جلوی چشم هزاران نفر از مردم روزه‌دار و دوربین‌های تلویزیون‌های داخلی و خارجی شاهد چنین رفتارهای خودسرانه، زننده و مشمئزكننده‌ای باشیم».
 
رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: «امروز كه روز حضور مردم از طبقات و اقشار مختلف مختلف در راهپیمایی وحدت‌آفرین روز قدس بود و مراسم در فضایی كاملا امن و آرام برگزار شد، متاسفانه به رییس‌جمهوری، معاون اول رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس جلوی چشم هزاران نفر از مردم توهین شد».
 
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه با اشاره به سخنان خطیب جمعه تهران گفت: «خطیب جمعه دیروز در خطبه‌های نماز اشاره کرد که در جایی كه پای منافع ملی و اسلام در میان است، همه مردم از اقشار مختلف در صحنه هستند و اینگونه پای كار می­آیند و لذا اصلا درست نبود كه عده‌ای از زنان و مردان حاضر در راهپیمایی اینگونه به سه شخصیت سیاسی كشور توهین كنند».
 
نماینده مردم سبزوار در مجلس هشدار داد: «همه باید بدانیم که استكبار جهانی  و در راس آن صهیونیست‌ها، آمریكایی‌ها و حكام منطقه‌ای سرسپرده آنها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران متحد و منسجم هستند. اگر قرار بر حفظ‌ نشدن انسجام و وحدت داخلی باشد، ضرر و زیان و دود آن به چشم امت اسلام و مردم می­رود».
 
وی یادآور شد: «اگر جلوی خودسرها گرفته نشود به تدریج تفرقه و شكاف بین مسئولان و جریان‌های سیاسی رخنه می‌كند و ضرر و زیان و دود آن به چشم كل نظام خواهد رفت و صهیونیست‌ها و استكبار جهانی از این اختلافات نهایت بهره‌برداری را خواهند كرد».
 
این نماینده حاضر در مراسم راهپیمایی روز قدس بار دیگر هشدار داد: «شعارهای تند خودسرها نشان داد که منظور رهبری از «آتش به اختیار» را به درستی درك نكرده‌اند. اگر منظور بخواهد این باشد كه هر كس به كس دیگری رسید، شروع به توهین و ناسزاگویی كند و رفتارهای تفرقه‌افكنانه را ترویج كند كه امر پسندیده‌ای نیست بلكه آتش به اختیار باید در برابر دشمنان اسلام و ایران و افراد تفرقه‌افكن باشد. شعارها و رفتارهای سیاسی آن هم در درون خانواده انقلاب و اینكه هر كس بخواهد ساز خود را بزند نشان می‌دهد که برداشت درستی از فرمایش رهبری نشده است».
 
کد مطلب: 72
 


 
احمدی داریوش
۱۳۹۶-۱۲-۱۳ ۱۳:۱۷:۴۱
لطفا آدرس دفتر حزب رو برام بفرستید