دومین نشست شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه؛

نوبخت: اداره کشور در مسیر توسعه تنها با حضور یک جریان سیاسی ممکن نیست

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۹
Share/Save/Bookmark
نشست یک روزه شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه٬ عصر روز پنجشنبه پس از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاتمه یافت.
نوبخت: اداره کشور در مسیر توسعه تنها با حضور یک جریان سیاسی ممکن نیست
 
دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: هیچ گروهی با تکروی نمی‌تواند در مسیر خدمت به نظام و ملت گامی موثر بردارد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات حزب اعتدال و توسعه، دکتر محمد باقر نوبخت صبح پنجشنبه 12 شهریورماه 1394، در دومین نشست شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه - که به ریاست مرتضی بانک٬ رییس هیات اجرایی این حزب برگزار شد - یادآور شد: «حزب اعتدال و توسعه در ۱۶ سال پیش و با این باور تاسیس شد که تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و پیشرفت ایران در گرو بهره‌مندی از شایستگان در همه طیف‌های سیاسی کشور است و هیچ یک از جریان‌های سیاسی نمی‌توانند به تنهای کشور را در مسیر توسعه٬ اداره کنند».

 
 
وی با تاکید بر این‌که «گسترش مشی اعتدال به عنوان یک روش در سطوح مختلف مدیریتی٬ ابزاری کارا برای اعتلای کشور است» اظهار کرد: «کارنامه حزب اعتدال و توسعه نشان می‌دهد که این حزب هیچ‌گاه حیات خود را در نفی دیگر احزاب و جریان‌های سیاسی در هر دو طیف اصولگرایان و اصلاح طلبان ندیده است. بلکه سخن ما این است که هیچ گروهی با تکروی نمی‌تواند در مسیر خدمت به نظام و ملت گامی موثر بردارد».وی با اشاره به نتایج عینی استقرار گفتمان اعتدال در مدیریت کشور افزود: «برای مجموعه دولت مایه مباهات است که مقام معظم رهبری چندی پیش در دیدار با اعضای هیات دولت٬ از برقراری آرامش و ثبات در کشور٬ مهار تورم و سیاست خارجی تمجید کردند. این حمایت‌ها و همراهی‌ها نشان می‌دهد که رویکرد کلی دولت مثبت و مورد تایید مقام معظم رهبری و مردم ایران است.


در ادامه این نشست٬ مسئولان استانی حزب اعتدال و توسعه٬ ضمن ابراز نقطه نظرات خود درباره چگونگی تقویت فعالیت های قانونمند حزبی در فضای سیاسی ایران و نیز توسعه تشکیلات این حزب در اقصی نقاط کشور٬ دیدگاه‌های خود را درباره برخی مسائل روز مطرح کردند».

بر اساس این گزارش٬ نشست یک روزه شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه٬ عصر روز پنجشنبه پس از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاتمه یافت.
 
در این نشست که با حضور جمعی از اعضای شورای مرکزی٬ هیات اجرایی و مسئولان استانی حزب اعتدال و توسعه برگزار شد٬ ضمن بررسی آخرین فعالیت‌های مربوط به ساماندهی تشکیلات استانی این حزب٬ درباره تحولات روز داخلی و بین‌المللی نیز بحث و بررسی صورت گرفت.
کد مطلب: 53