شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه: اعضا و هواداران به کاندیدایی که خود اصلح می‌دانند، رای بدهند

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه با تاکید بر اینکه شورای مرکزی حزبی در دو جلسه اخیر خود نتوانست در مورد حمایت و معرفی یکی از کاندیداها به جمع بندی برسد، از اعضا و هواداران خود در سراسر کشور خواست روز ۲۸ خردادماه، به کاندیدایی که به تشخیص خود اصلح می‌دانند رای دهند.
شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه: اعضا و هواداران به کاندیدایی که خود اصلح می‌دانند، رای بدهند
 
شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه طی بیانیه‌ای نظرات خود را درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد. در این بیانیه آمده است: 
«این حزب به عنوان جریانی اصیل، معتقد و وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی، از ابتدای حضور خود در عرصه سیاست ایران در سال ۱۳۷۸ تاکنون، در همه فراز و فرودها و به رغم محدودیت‌ها در برخی مقاطع تاریخی، همواره بر ضرورت پاسداری از حق انتخاب، مشارکت حداکثری و حضور آگاهانه احاد مردم در انتخابات تاکید داشته است».
در ادامه این بیانیه آمده است: «اکنون نیز به تأسی از منویات مقام معظم رهبری از تمامی آحاد ملت ایران با هر دیدگاه سیاسی، از جمله اعضا و هواداران حزب در سراسر کشور می‌خواهیم با حضور پرشور و حداکثری پای صندوق‌های رای در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، بار دیگر عزم و اراده خود در پاسداری از این میراث پربرکت امام راحل را به نمایش بگذارند.
بر همین اساس؛
۱- درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با عنایت به اینکه شورای مرکزی حزب، طی دو جلسه اخیر خود، نتوانست در مورد حمایت و معرفی یکی از کاندیداهای محترم، به جمع‌بندی برسد، از اعضا و هواداران خود در سراسر کشور می‌خواهیم روز ۲۸ خردادماه، به کاندیدایی که به تشخیص خود اصلح می‌دانند رای دهند.
۲- درباره ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شورای مرکزی از تشکیلات استانی حزب در سراسر کشور می‌خواهد ضمن تعامل با احزاب و جریان‌های همسو، متناسب با اقتضائات محلی، نسبت به ارائه فهرست کاندیداهای مورد حمایت با تائید شوراهای استانی حزب اقدام نمایند.
۳. درباره انتخابات میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شورای مرکزی از تشکیلات استانی حزب در حوزه‌های انتخابیه‌ مربوطه می‌خواهد طی فرآیندی مشابه با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، نسبت به معرفی کاندیداهای مورد حمایت اقدام نمایند».
کد مطلب: 188