پیام تبریک حزب اعتدال و توسعه به سیزدهمین رییس جمهوری منتخب

تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه با صدور پیامی انتخاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.
پیام تبریک حزب اعتدال و توسعه به سیزدهمین رییس جمهوری منتخب
 
در پیام حزب اعتدال و توسعه آمده است: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ یوم‌الله دیگری در تاریخ ایران اسلامی رقم خورد دیگر بار ملت شریف و حماسه‌ساز ایران اسلامی، عزم و اراده خود را در پاسداری از میراث پربرکت امام راحل و امانت گرانبهای شهدای عظیم‌الشان انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.
این پیام می‌افزاید: «حضور میلیونی احاد ملت ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، تجدید بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری و مهر بطلانی بر ماه‌ها جنگ روانی بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم بود؛ دشمنانی که پس از اعمال بی‌سابقه‌ترین و ظالمانه‌ترین جنگ اقتصادی تاریخ علیه ایران، رویگردانی ملت از آرمان‌های بلند خود را در خیال خام‌شان می‌پروراندند».
حزب اعتدال و توسعه در این پیام ضمن قدردانی از مردم نجیب و شریف ایران برای خلق این حماسه بزرگ و تاریخی، پیروزی جناب آقای سید ابراهیم رئیسی را به عنوان سیزدهمین رئیس منتخب جمهوری اسلامی ایران تبریک می‌گوید و امید دارد که ایشان به پشتوانه آرای ملت ایران و با همراهی و هم‌یاری تمامی وفارادان به انقلاب و جمهوری اسلامی، تمامی ظرفیت‌ها را برای دفع شر بدخواهان و خناسان از ایران، خدمت صادقانه به ملت و پیشرفت و توسعه کشور به کار خواهد گرفت.
در این پیام آمده است: «اکنون و در فردای روز پیروزی ملت شریف ایران، از تمامی کنشگران سیاسی کشور انتظار می‌رود، فارغ از جناح‌بندی‌های مرسوم سیاسی، رقابت‌ها را به رفاقت تبدیل کرده و در چهار سال آتی با هم‌فکری و یاری‌گری فضا و فرصت را برای دولت منتخب در پیشبرد اهداف عالیه نظام، رفع مضایق و مشکلات مردم مهیا کنند».
این پیام می‌افزاید: «بی‌شک اعضا و هواداران حزب اعتدال و توسعه در مسیر کمک و همکاری با رییس‌ جمهوری منتخب و دولت ایشان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد».
کد مطلب: 186