واکنش محمدی به شایعه حمایت حزب اعتدال از لاریجانی و احتمال کاندیداتوری نوبخت

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۶
Share/Save/Bookmark
دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان به شایعات مطرح شده پیرامون حمایت حزب اعتدال و توسعه در انتخابات آینده ریاست جمهوری از علی لاریجانی و احتمال کاندیداتوری نوبخت واکنش نشان داد.
به گزارش ایلنا از رشت، کیوان محمدی دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان در گفتگویی در خصوص شایعات مطرح شده پیرامون حمایت حزب اعتدال و توسعه در انتخابات آینده ریاست جمهوری از علی لاریجانی واکنش نشان داد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا حزب اعتدال و توسعه از علی لاریجانی برای انتخابات حمایت خواهد کرد؟گفت: «باید اذعان کرد که اقای دکتر لاریجانی، یکی از پرسابقه‌ترین سیاستمداران حال حاضر ایران است، احتمالاً از نظر گروه‌های عدیده‌ای ایشان می‌توانند در زمره شایستگانی باشند که درسطح ریاست جمهوری مطرح شوند، اما حزب هنوز در این خصوص موضعی ندارد و دفتر سیاسی یا شورای مرکزی بررسی نهایی و اعلام نظر نکرده‌اند».
وی ادامه داد: «لاریجانی هم در این خصوص هیچ اعلام رسمی نداشتند، قطعاً پس از شفاف شدن فضای انتخاباتی در ماه‌های آینده، مقامات ذی صلاح موضع حزب را رسماً اعلام خواهند کرد».  
 محمدی در پاسخ به این سوال که آیا حزب قصد  معرفی نوبخت به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را دارد؟ نیز خاطرنشان کرد: «قطعاً گروهای زیادی از شهروندان ایرانی و خصوصاً مردم گیلان از چنین اتفاقی خوشحال خواهند شد، به نظر من ایشان در دهه‌های اخیر یکی از شناخته شده ترین، موثرترین وبرجسته ترین شخصیت‌های گیلان در عرصه ملی است، اما ایشان تاکنون تمایلی نشان نداده و متاسفانه این موضوع را تکذیب کرده و علاقمندی خود را به معلمی و فعالیت‌های علمی و دانشگاهی ابراز داشته‌اند».
کد مطلب: 181