دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر:

احزاب با تاکید بر نقاط مشترک،همدلی و وفاق ایجاد کنند

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۹
Share/Save/Bookmark
نائب رئیس خانه احزاب استان بوشهرعنوان کرد: هدف ما در سال جاری این است که تعامل خوبی بین خانه احزاب با احزاب و گروه‌های صنفی و سیاسی مختلف در استان، جهت انتخاب آگاهانه و هوشمندانه با در نظر گرفتن منافع ملی و استانی بر اساس شاخص تعهد و تخصص برای مجلس شورای اسلامی باشد.
احزاب با تاکید بر نقاط مشترک،همدلی و وفاق ایجاد کنند
 
دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر عنوان کرد: هدف ما در سال جاری این است که تعامل خوبی بین خانه احزاب با احزاب و گروه‌های صنفی و سیاسی مختلف در استان، جهت انتخاب آگاهانه و هوشمندانه با در نظر گرفتن منافع ملی و استانی بر اساس شاخص تعهد و تخصص برای مجلس شورای اسلامی باشد.
 
محمد صادق حاجیانیدر گفتگو با اتحاد خبر ضمن تشکر از رسانه‌ها از آنها خواست با شفافیت برنامه های کاندیداها را جهت تصمیم گیری بهتر و منطقی تر بر اساس نظام شایسته سالاری و خدمت بیشتر به مردم پوشش دهند.
 
 نائب رییس خانه احزاب استان بوشهر با بیان اینکه هدف ما این است که در سال جدید با احزاب و گروه‌های سیاسی و صنفی و همچنین نخبگان بتوانیم در عرصه اجتماعی، سیاسی، عملکرد مطلوبی به معرض نمایش بگذاریم، گفت: به عنوان نمونه در موضوع اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران، فصل مشترکی میان تمام گروه‌های سیاسی علی رغم وجود اختلافات سلیقه ای رقم خورد و لذا انتظار داریم همه احزاب با مشارکت خانه احزاب بتوانند با تاکید روی نقاط مشترک، همدلی و وفاق را ایجاد نمایند.
کد مطلب: 173