​تأکید دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر بر پایداری و تلاش برای تحقق اهداف دولت

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
Share/Save/Bookmark
نشست هم‌اندیشی استاندار، معاون سياسي امنيتي استانداري بوشهر و دبير و جمعی از اعضای شورای مركزی حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر برگزار شد.
​تأکید دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر بر پایداری و تلاش برای تحقق اهداف دولت
 
نشست هم‌اندیشی استاندار، معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر و دبیر و جمعی از اعضای شورای مركزی حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر برگزار شد.
 
در  نشست هم‌اندیشی استاندار و  اعضای شورای مركزی حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر که در تاریخ سیزدهم تیرماه برگزار شد، فرصت‌های توسعه استان در حوزه اقتصاد، محیط‌زیست، آب و برق و توفیقات دولت جهت حفظ سرمایه‌های اجتماعی موردبررسی قرار گرفت.
 
عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر با تأکید به اهتمام مدیران برای توسعه همه‌جانبه، گفت: با شناخت موانع و مشکلات و با استفاده از ظرفیت جوانان، زنان و نخبگان و صاحب‌نظران با جدیت دنبال ایجاد اشتغال پایدار در تمام حوزه‌ها هستیم.
 
در این دیدار دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بوشهر خواستار حضور مفید و مؤثر همه همراهان و هم اندیشان دولت در مجامع برای اعلام خدمات دولت به‌عنوان مسئولیت اجتماعی شد.
 
محمدصادق حاجیانی با بیان مطالبی در خصوص اولویت‌ها و تلاش‌های دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال و اقتصاد، بر پایداری و تلاش خود و هم باوران، برای تحقق اهداف دولت و نظام اسلامی در همه زمینه‌ها خصوصاً اشتغال تأکید کرد.
وی از تلاش‌های استاندار بوشهر درزمینهٔ توسعه استان تقدیر کرد و گفت: بازتاب فعالیت‌ها مدیران دستگاه‌ها، می تواندعاملی برای ارتقای آگاهی مردم از خدمات دولت و ایجاد رضایت‌مندی در مردم باشد.
 
در ادامه این نشست اعضاء شورای مركزی هرکدام جداگانه نیز با برشمردن برخی موانع منطقه و اشاره به لزوم توجه به فرصت‌ها و آسیب‌ها و بهره‌گیری از توان و ظرفیت اعضاء حزب و به‌ویژه استفاده از جوانان مطالبی را بیان کردند.
 
در پایان استاندار بوشهر نیز اعلام آمادگی کرد که از ظرفیت فکری و مشورتی و توانایی‌های نخبگان، به‌ویژه جوانان و اعضای حزب اعتدال و توسعه استفاده و بهره‌گیری نماید.
کد مطلب: 100