سخنگوی حزب اعتدال و توسعه تکذیب کرد.

اسناد ریاست همسر آقای دکتر نوبخت در مناطق آزاد را منتشر کنید/ شکایت می‌کنیم.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۶
Share/Save/Bookmark
جواد هروی، سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در واکنش به ادعاهای مجید متقی فر سخنگوی جبهه پایداری مبنی بر اینکه همسر آقای محمد باقر نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه رئیس سازمان مناطق آزاد بوده و به واردات خودرو دست زده و فرزند ایشان تخلف رانندگی میلیاردی داشته کلیه مباحث مطروحه را تکذیب و کاملا دروغ خواند.
 
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در پاسخ به این‌ ادعاهای دروغ به خبرآنلاین گفت: ریاست مناطق آزاد شغل محرمانه ای نیست که از دید رسانه ها و افکار عمومی پنهان بماند و خانم نوبخت مخفیانه متصدی آن شوند و آقای متقی به یک باره آن را کشف و افشا کنند.  همین که ایشان تشکیک کرده اند و نمی‌دانند که همسر آقای نوبخت" رئیس" یا "نایب رئیس "مناطق آزاد بوده اند نشان می دهد آقای متقی فر حتی در اصل خبر تردید دارند و اطلاعات کافی ندارند که همسر آقای دکتر نوبخت هیچ گاه ، هیچ  مسوولیتی  در این نهاد نداشته اند . ایشان بانویی خانه دار هستند و هیچ سمتی در سازمان مناطق آزاد نداشته اند .

وی تصریح کرد: افزودن ادعایی بی اساس در مورد تخلفات میلیارد فرزند ایشان هم نشان می‌دهد که مدعی فقط خواسته ادعاهای بی ربط و بی اساس از ریاست منطقه آزاد تا واردات خودرو و تخلفات رانندگی را که مطلقا به هم ربط ندارد  را بهم بچسباند تا شخص دکتر نوبخت را بی اعتبار کند .

هروی گفت: درباره تهمت و دروغ آشکار در مورد فرزند آقای نوبخت هم باید از آقای متقی پرسید  آیا خود شما  تهمت تخلف رانندگی هشت میلیاردی  را باور میکنید؟! آیا چنین رکوردی محیر العقولی از چشم پلیس راهور پنهان مانده است چون مثلا پدر  ایشان مسوولی دارند؟  چنین اتهامات دروغی به مسوولیت مادر یا پدرش چه ربطی دارد ؟! روشن است که چنین اتهامی از اساس نادرست است اما به فرض محال  طرح چنین ادعایی  آیا  تهمت دروغ تخلف رانندگی فرزند موجب سلب صلاحیت پدر یا مادر  می شود؟ روشن است که همه ارکان این ادعا از بنیان دروغ است و یادآور قصه " خسن و خسین دو دختران معاویه " است و مدعی خواسته چند اتهام بی ربط را به هم وصل کند تا به هدف سیاسی خود دست یابد .

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه افزود:
انتشار این قبیل  تهمت ها و دروغ پراکنی  های ناجوانمردانه از سوی سخنگوی جبهه پایداری  با هدف کاهش رقابت و در نتیجه حذف رقابت در انتخابات آینده صورت می‌گیرد تا تنها رقیبان جبهه پایداری حذف شده و جبهه پایداری در یک رقابت خودمانی در  درون اصولگرایان به افزایش قدرت در حاکمیت یکدست دست یابد و این برای جریانی مدعی دینداری یک رسوایی آشکار است.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه به آقای متقی توصیه کرد اگر به اسناد و مدارک متقن دسترسی ندارد و هنوز نمی داند رئیس یا نایب رئیس مناطق آزاد چه کسی بوده است حداقل از  آقای حجت عبدالملکی ریاست فعلی سازمان مناطق آزاد در دولت جناب آقای رییسی بپرسد که این مقامات در گذشته و حال از آن چه کسانی است و ما نیز از رییس سازمان مناطق آزاد کشور می‌خواهیم هر سند و مدرکی در این باره وجود دارد را در رسانه های کشور منتشر کنند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در عین حال  خبر داد که فردا از اقای متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی به دادسرای تهران به طور رسمی شکایت خواهد شد.

وی از رسانه هایی که بلافاصله نسبت به بازنشر این اظهارات سراسر کذب و تخریب اذهان عمومی اقدام نمودند درخواست کرد ضمن انتشار این تکذیبیه به رسالت و اخلاق حرفه ای خود توجه کنند.
کد مطلب: 199
مرجع : خبرآنلاین