۲
 

گردهمایی توجیهی اعضا و هواداران جدید حزب اعتدال و توسعه استان تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۳۸
Share/Save/Bookmark
این گردهمایی با هدف تشریح دیدگاه ها، برنامه ها و مواضع حزب اعتدال و توسعه درباره مسائل روز برپا شده بود. حاضرین در این گردهمایی عموما افرادی بودند که طی 4 ماه اخیر از حوزه جغرافیایی استان تهران، برای عضویت یا هواداری حزب ابراز علاقه کرده اند.
گردهمایی توجیهی اعضا و هواداران جدید حزب اعتدال و توسعه استان تهران
 
گردهمایی توجیهی حزب اعتدال و توسعه استان تهران، بعد از ظهر روز چهارشنبه ششم آبان ماه 1394 در تهران برگزار شد.
به گزارش واحد اطلاع رسانی و تبلیغات استان تهران، این گردهمایی با هدف تشریح دیدگاه ها، برنامه ها و مواضع حزب اعتدال و توسعه درباره مسائل روز برپا شده بود. حاضرین در این گردهمایی عموما افرادی بودند که طی 4 ماه اخیر از حوزه جغرافیایی استان تهران، برای عضویت یا هواداری حزب ابراز علاقه کرده اند.
مرتضی بانک، عضو شورای مرکزی و رییس هیات اجرایی، محمد حسن تولایی، عضو شورای مرکزی و دبیر شورای موقت استان تهران، مسعود شفیعی، عضو شورای مرکزی و رییس سازمان جوانان و دانشجویان، نادر شیرکوند، عضو شورای مرکزی و مسئول واحد آموزش و تحقیقات شورای موقت استان تهران و محمود محمدی، عضو هیات اجرایی و رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات حزب از جمله حاضران در این گردهمایی بودند.
در این گردهمایی مرتضی بانک و محمد حسن تولایی، توضیحات مبسوطی درباره تاریخچه، مواضع و برنامه های آتی حزب ارائه دادند. (مشروح گزارش گردهمایی استان تهران)

 
کد مطلب: 43
 


 
توحيد صفاري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۱۹ ۰۳:۰۱:۱۰
برأي عضويت وهواداري چه بايد چون فرم باز نمي شه؟؟؟
 
ره گشا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۰۹:۳۶:۳۱
سلام چرا فرم عضویت وهواداری حزب در سایت موجود نیست وبرای پیوستن به حزب چکار باید کرد