۱
 

بیانیه اعتدال و توسعه هم‌زمان با پایان مهلت ثبت‌نام انتخابات

تاریخ انتشار : شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۹
Share/Save/Bookmark
همزمان با پایان مهلت قانونی ثبت نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حزب اعتدال و توسعه بیانیه‌ای منتشر کرد.
بیانیه اعتدال و توسعه هم‌زمان با پایان مهلت ثبت‌نام انتخابات
 
حزب اعتدال و توسعه به مناسبت پایان مهلت قانونی ثبت نام کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی دومین بیانیه انتخاباتی خود را صادر کرد.

 
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات حزب اعتدال و توسعه، همزمان با پایان مهلت قانونی ثبت نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، حزب اعتدال و توسعه بیانیه‌ا‌ی منتشر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

1- بر اساس آمارهای رسمی از ستاد مرکزی انتخابات وزارت کشور، تعداد ثبت نام کنندگان برای کاندیداتوری این دوره از انتخابات مجلسین، نسبت به دوره‌های پیشین به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. حزب اعتدال و توسعه این امر را نشانه‌ای از تحکیم بیش از پیش پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری اندیشمندانه مقام معظم رهبری و یکی از دستاوردهای امیدآفرین دولت تدبیر و امید در ارتقای اعتماد عمومی در حوزه های اجتماعی و سیاست داخلی می‌داند.

2- حزب اعتدال و توسعه افزایش تعداد درخواست کنندگان برای کاندیداتوری در این دوره انتخابات مجلسین را تلاشی قابل تقدیر از سوی کنشگران سیاسی برای توسعه فعالیت های قانونمند سیاسی در کشور دانسته و از نهادهای ذیربط از جمله هیات های محترم اجرایی و شورای محترم نگهبان می خواهد با سعه صدر وظایف قانونی خود در بررسی احراز صلاحیت کاندیداها را به نحو مطلوب انجام دهند.

3- برآرودهای حزب اعتدال و توسعه از مناطق مختلف کشور نشان می‌دهد که گزینه‌های متنوعی از هر سه طیف اعتدال‌گرا، اصلاح طلب و اصولگرا برای کاندیداتوری ثبت نام کرده‌اند. این تنوع، قطعا به انتخاباتی پرشور و انتخابی آگاهانه از سوی مردم در هفتم اسفندماه 1394 یاری خواهد رساند.

4- حزب اعتدال و توسعه از همه افراد و شخصیت‌هایی که به دعوت این حزب اقدام به ثبت نام کرده و زمینه را برای انتخاباتی آگاهانه از سوی آحاد ملت فراهم نمودند تشکر می‌کند.

5- حزب اعتدال و توسعه، همچنان که در بیانیه شماره یک انتخاباتی خود تصریح کرده است، صرفا پس از پایان مرحله احراز صلاحیت‌ها و اعلام فهرست قطعی نامزدهای انتخاباتی از سوی وزارت کشور، درباره نامزدهای مورد حمایت خود اعلام نظر خواهد کرد.

6- حزب اعتدال و توسعه از تشکیلات استانی خود خواسته است تا مرحله اعلام رسمی فهرست کاندیداها، گفتگوها و تعاملات با جریان های همسو را برای دستیابی حداکثری به وحدت رویه به اقتضای حوزه های مختلف انتخابیه قوت ببخشند.
 
کد مطلب: 57
 


 
نوراله نورالهی بسطام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۱۷:۳۳:۱۶
با تمام وجود در تلاشیم از کاندیداهای حزب حمایت کنیم