۱
 

راهبردهای 6 گانه اعتدال و توسعه برای نامزدهای انتخابات

تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۳
Share/Save/Bookmark
راهبردهای 6 گانه اعتدال و توسعه برای نامزدهای انتخابات
 
همزمان با آغاز ثبت نام نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، چهارمین نشست شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه با حضور مسئولان ارشد هیات اجرایی، دبیران و معاونین سیاسی تشکیلات استانی حزب برگزار شد.

 
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات حزب اعتدال و توسعه، در این نشست با تاکید بر لزوم به‌کارگیری کلیه ظرفیت‌های موجود برای برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم، ابراز امیدواری شد انتخابات اسفندماه همچون انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری به خلق حماسه‌ای دیگر، تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و توسعه همه‌جانبه کشور منجر شود.

در ادامه این نشست، دبیران و معاونین سیاسی تشکیلات استانی حزب اعتدال و توسعه گزارشی از آرایش سیاسی و کاندیداهای احتمالی در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور ارائه دادند.

بر اساس این گزارش در پایان چهارمین نشست شورای هماهنگی استان‌های حزب اعتدال و توسعه، راهبردهای 6 گانه ذیل، به عنوان نقشه‌راه این حزب از آغاز ثبت‌نام نامزدها تا اعلام رسمی تائید صلاحیت‌ها مورد تاکید قرار گرفت:

1- حزب اعتدال و توسعه، انتخابات را یکی از مظاهر مردم‌سالاری دینی دانسته و در راستای تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری، همچون گذشته تمامی ظرفیت‌های خود را برای کمک به برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری احاد مردم به خدمت خواهد گرفت.

2- حزب اعتدال و توسعه ضمن تقدیر از دستاوردهای درخشان دولت تدبیر و امید در عرصه‌های مختلف بین‌المللی، سیاست داخلی، اقتصادی و اجتماعی، تداوم توفیقات این دولت را در گرو تشکیل مجلسی کارآمد می‌داند که با انجام مطلوب وظایف قانونی خود در دو حوزه تقنینی و نظارتی، بستر لازم را برای اجرای برنامه‌های دولت یازدهم در توسعه اقتصادی، ارتقای سطح رفاه عمومی و خدمت‌رسانی حداکثری به ملت ایران به‌ویژه در شرایط پساتحریم فراهم نماید.

3- حزب اعتدال و توسعه، آرایش سیاسی کشور در انتخابات آتی را همچون آرایش سیاسی انتخابات ریاست جمهوری سال 92 دانسته و ضمن دعوت از کلیه جریان‌های همسو برای تقویت تعاملات فی‌مابین، بر این مهم تاکید می‌کند که در انتخابات آتی تحت هیچ شرایطی با جریانات همسو رقابت نخواهد کرد.

4- حزب اعتدال و توسعه از تشکیلات استانی خود می‌خواهد در مهلت قانونی ثبت‌نام نامزدها، از چهره‌های مقبول سیاسی و اجتماعی متعهد به نظام، معتدل و متخصص در حوزه‌های مختلف انتخابیه برای کاندیداتوری دعوت کنند.

5- حزب اعتدال و توسعه از تشکیلات استانی خود می‌خواهد تعاملات با جریان‌های همسو در مناطق مختلف کشور را در دستور کار قرار داده و گفت‌وگو با این جریان‌ها را به اقتضای فضای عمومی هر حوزه انتخابیه به گونه‌ای پیش‌ببرد که به وحدت حداکثری جریان‌های همسو در معرفی کاندیدا(ها) منجر شود.

6- صرفا پس از اعلام نتایج قطعی تایید صلاحیت‌ها از سوی شورای محترم نگهبان، تشکیلات استانی حزب اعتدال و توسعه با رعایت چارچوب‌های ابلاغی از سوی ستاد انتخاباتی حزب، درباره معرفی کاندیدای حزبی یا حمایت از دیگر کاندیداها تصمیم خواهند گرفت. لذا تا زمان اعلام رسمی فهرست کاندیداهای مورد حمایت حزب از سوی تشکیلات استانی، هرگونه انتساب کاندیداهای احتمالی به حزب اعتدال و توسعه در هر نقطه از کشور تکذیب می‌شود.
کد مطلب: 56
 


 
عبدالخالق محمدی
Germany
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۷:۱۲:۵۳
سلام. شماره جناب آقای نوبخت یا سایر اعضا رو میخوام. برای مشورت در خصوص کاندیداتوری خودم در حوزه اصفهان.