با صدور بیانیه‌ای انجام شد؛

تشکر حزب اعتدال و توسعه از نمایندگان مجلس

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۷
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه، از رییس محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترمی که آگاهانه و در جهت استیفای حقوق ملت و تامین منافع و امنیت ملی کشور برای تصویب این طرح اقدام نمودند، تقدیر و تشکر می‌نماید.
تشکر حزب اعتدال و توسعه از نمایندگان مجلس
 

در واکنش به تصویب طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام توسط نمایندگان مجلس حزب اعتدال و توسعه بیانیه ای منتشر کرد.

 
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیعات حزب اعتدال و توسعه، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

تصویب طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام (برنامه جامع مشترک)» در مجلس شورای اسلامی، پس از طی همه مراحل قانونی و انجام بررسی‌های کارشناسی و دقیق، رویدادی مسرت‌بخش و امیدآفرین برای ملت شریف ایران است.

تصویب این طرح توسط نمایندگان دلسوز مجلس شورای اسلامی نشان دهنده درک واقع‌بینانه آنان در جهت تامین منافع ملی جمهوری اسلامی ایران، تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از دستاورد تاریخی دولت تدبیر و امید در سال همدلی دولت و ملت است.

حزب اعتدال و توسعه، برجام را سندی مهم، تاریخی و ملی می‌داند که با کاهش تهدید و افزایش قدرت جمهوری اسلامی ایران، فصل جدیدی از شکوفایی اقتصادی در پرتو استفاده از مزایای دانش هسته‌ای در داخل کشور و بهبود وجهه و اقتدار ایران در خارج را به دنبال خواهد داشت.

حزب اعتدال و توسعه با تبریک به رییس جمهور محبوب به خاطر اهتمام جدی در به سرانجام رساندن این امر خطیر و تحقق وعده انتخاباتی خود به ملت، از زعامت و هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری در مسیر به ثمر رساندن این توافق تاریخی، تشکر نموده و امیدوار است این فرصت طلایی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش اشتغال جوانان و بهبود وضعیت بهداشت، سلامت، امنیت و رفاه مردم بیش از پیش مورد استفاده قرار گیرد.

محققا تصویب طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام، حامل پیام انسجام و همبستگی دولت و ملت در جهت امنیت و منافع ملی به افکار عمومی جهان و پایبندی ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران به تعهدات بین المللی برای حفظ صلح و امنیت و از خودگذشتگی و ایستادگی برای احقاق حقوق خود می‌باشد که بی گمان به عظمت ملت و اقتدار ملی در صحنه جهانی کمک خواهد کرد.

حزب اعتدال و توسعه، از رییس محترم مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترمی که آگاهانه و در جهت استیفای حقوق ملت و تامین منافع و امنیت ملی کشور برای تصویب این طرح اقدام نمودند، تقدیر و تشکر می‌نماید.

اگر چه ابراز عقیده و داشتن رای و نظر مخالف، از حقوق نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است اما رفتار نامتناسب و ناشایست برخی نمایندگان در جریان بررسی و تصویب این طرح، مایه شرمساری دلسوزان و علاقمندان به انقلاب و آزردگی ملت بزرگ ایران شد که به آسانی از اذهان پاک نخواهد شد.

حزب اعتدال و توسعه با تقدیر مجدد از تلاش مثمر ثمر فرزندان باکفایت ملت بزرگ ایران در استیفای حقوق ملت در روند مذاکرات با قدرت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی، برخی اظهارات خلاف شرع و قانون علیه این عزیزان سخت‌کوش در روند بررسی برجام و تصویب «طرح اقدام متناسب و متقابل دولت در اجرای برجام» را محکوم نموده و با اعتماد به حافظه و درک قوی ملت، اطمینان دارد که مردم فهیم ایران این گونه بداخلاقی‌ها را برنمی‌تابد و در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی حماسه‌ای دیگر از همبستگی برای تقویت تفکر اعتدال و انزوای تندروی را همچون انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 به نمایش خواهد گذاشت.
کد مطلب: 55