۳
 
دبیر شورای موقت حزب در استان مازندران خبر داد

افتتاح قریب‌الوقوع دفاتر حزب در شهرستان‌های استان مازندران

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۹
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و نقش آن در همراهی با برنامه های دولت توجه دارد.
افتتاح قریب‌الوقوع دفاتر حزب در شهرستان‌های استان مازندران
 
همایش حزب اعتدال و توسعه روز چهارشنبه در ساری برگزار شد. در این همایش که با حضور مرتضی بانک رییس هیات اجرایی حزب اعتدال و توسعه و جمعی دیگر از اعضای شورای مرکزی و هیات اجرایی این حزب برگزار شد، برنامه‌های حزب برای آینده بویژه در موضوع انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، تشریح شد.
دبیر شورای موقت حزب اعتدال و توسعه استان مازندران در این همایش گفت: حزب اعتدال و توسعه به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و نقش آن در همراهی با برنامه های دولت توجه دارد.
مهدی قاسمی از افتتاح دفتر مرکزی حزب اعتدال و توسعه استان مازندران در ساری خبر داد و گفت: دفاتر حزب اعتدال و توسعه در شهرستان های مازندران در آینده افتتاح می شود.

انتظارات اصلاح‌طلبان مازندران از دولت تدبیر و امید
دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران هم در این همایش گفت : ناگفته هایی داریم ولی همچنان با هدف کمک به دولت تدبیر و امید صبر می کنیم.
علی اسدی با بیان اینکه ساری در استان مازندران آغازگر جنبش حمایت دکتر عارف از دکتر روحانی بوده است، اضافه کرد : در حالی که همه دوستان خوف داشتند ، اما با دعوت همه دوستان از دکتر عارف به ساری، خواست حمایت وی از دکتر روحانی را مطرح کردیم و این اتفاق تاریخی در ساری رخ داد .
وی گفت : امروز توقع داریم دولت تدبیر و امید حداقل احوال نیروهای ستادی دکتر روحانی در استان مازندران را بپرسند ، زیرا جوانان با امید به داخل حزب می آیند و توقع دارند به وضعیت نیروها توجه و تلاش نیروهای ستادی دیده شود .
اسدی به فعالیت 30 حزب در استان مازندران اشاره کرد و بیان داشت: محرومیت در داشتن آب آشامیدنی، مشکلات زباله و گردشگری در استان همواره باید مورد توجه دولتمردان قرار بگیرد.
کد مطلب: 48
 


 
کمالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۲۸ ۱۱:۵۲:۲۱
با سلام و احترام ،آیا این دفاتر اکنون فعالند لطفا آدرس ساری یا قائمشهر را بفرستید
 
کمالی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۲۸ ۱۱:۵۷:۲۹
با سلام لطفا آدرس دفاتر ساری ،بابل و قائمشهر رو اعلام کنید .ممنونم
 
احمد فروزانفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۳۰ ۱۰:۴۰:۵۰
امروز توقع داریم با پیروزی قدرتمند دولت تدبیر و امید حداقل احوالی از نیروهای ستادی دکتر روحانی در استان مازندران را بپرسند ، زیرا در دوره اول با توجه به تلاش های انجام شده پس از انتخابات ،وپیروزی در آن جوانانی که با امید به داخل حزب امده وزحمات زیادی نیز متحل شده اند پس از انتخابات به فراموشی سپرده شده و توقع دارند در این دوره به وضعیت نیروها توجه و تلاش نیروهای ستادی دیده شود .با تشکر