۲
 

تقدیر جوانان حزب اعتدال و توسعه از فاطمه هاشمی

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۹
Share/Save/Bookmark
اعضای کانون جوانان حزب اعتدال و توسعه با صدور نامه ای خطاب به فاطمه هاشمی رفسنجانی از پایبندی و پایمردی وی به گفتمان قانون و اعتدال تشکر و قدردانی کردند.
تقدیر جوانان حزب اعتدال و توسعه از فاطمه هاشمی
 
اعضای کانون جوانان حزب اعتدال و توسعه با صدور نامه‌ای خطاب به فاطمه هاشمی رفسنجانی از پایبندی و پایمردی وی به گفتمان قانون و اعتدال تشکر و قدردانی کردند.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر فاطمه هاشمی
با سلام و آرزوی توفیق

در طلیعه سی و پنجمین سالگرد بهار آزادی و گذر از بیش از ۵۰ سال مجاهدت و خدمت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به ایران اسلامی، عده‌ای که از ابتدای انقلاب حیات سیاسی خود را بر دروغ، تهمت و توهین علیه مسئولان نظام تعریف کرده‌اند، امروز نیز آیت الله و دیگر نزدیکانشان را مورد هجمه‌های غیر منصفانه خود قرار داده‌اند.
اینگونه هجمه‌های بی‌سابقه‌ به شما و خانواده‌ محترمتان بیانگر کینه‌ورزی کسانی است که در سال‌های گذشته عزم خود را جزم کردند تا آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار امام و رهبری را منزوی کنند؛ و حال که رای مردم در حماسه ۲۴ خرداد انزوای خود آن‌ها را منجر شده است، تلاش می‌کنند با سیاه نمایی، تهمت و دروغ علیه مسئولان نظام، جایگاه متزلزل خود را احیا کنند.
اکنون که انتقاد شما به عدم برخورد جدی مجلس با یکی از نمایندگان که صحن مجلس را به عرصه توهین و افترا علیه برادرتان تبدیل نمود؛ موجبات محکومیت شما را به وجود آورده است، بر خود لازم می‌دانیم از پایبندی و پایمردی همیشگیتان بر گفتمان قانون و اعتدال و تلاش‌های وصف ناپذیرتان در شکل گیری و بالندگی حزب اعتدال و توسعه تشکر و قدردانی نماییم. بی‌شک حکم صادر شده، هرگز خدمات و تلاش‌های جنابعالی و خاندان مکرم هاشمی را برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

امیدواریم با درایت مسئولان محترم قضایی، سوء‌تفاهمات ایجاد شده هر چه زود‌تر رفع گردد و مطابق نظر مقام معظم رهبری، شنیدن و تحمل نقد دلسوزانه علاقمندان به نظام بیش از همیشه سرلوحه‌ عمل مسوولان قرارگیرد. ‌
کد مطلب: 4
 


 
عارف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۲۳:۲۶:۲۰
چطور میتونم عضو این حزب بشم ؟؟؟ خواهش میکنم نحوه ی عضویت و شماره ی تماس رو بصورت پیام الکترونیکی برام بفرستید. آیا این حزب در اهواز دفتری دارد ؟؟؟
سپاس گذارم.
 
تقی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۰۳:۲۲:۲۵
مناسبترین راهکاری راکه باید مطرح کنم این است که درکشور باشرایط کنونی همه قشره اعم از حزبی یا متولی ویا ابزاراجرایی کشور باید درراه یکپارچگی اراو عقاید و اصلاح ساختارهای سلیقه ای باشد تا شرایط مناسب اقتصادی وفرهنگی واجتماعی برای مردم شریف ایران تامین گردد.