بیانیه حزب اعتدال و توسعه در خصوص

پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۰
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه در واکنش به انتخاب دکتر مسعود پزشکیان توسط مردم به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران بیانیه صادر کرد.
پیروزی دکتر مسعود پزشکیان در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری
 
بسم الله الرحمن الرحیم
" إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَومٍ حَتّى يُغَيِّروا ما بِأَنفُسِهِم " (رعد 11)

 ملت بزرگ و شایسته ایران حضور پرشور وآگاهانه شما در انتخابات 15 تیرماه 1403 و حضورگسترده تان در پای صندوق‌های رأی به عنوان اصلی ترین اهرم جمهوریت که همواره تغییر و تحول سازنده از این رهگذر رقم خورده است ، پیام مهم تحول خواهانه شما را به گوش همگان رساند و نشان داد که علیرغم قطب‌بندی‌های موجود در سپهر سیاسی کشور ، هیچ‌ قدرتی نمی‌تواند ملت یکپارچه ایران را به ورطه منازعات بیهوده طبقاتی، قومی، فرقه‌ای، قبیله‌ای، شهری یا روستایی سوق دهد.

قشر عظیمی از جوانان، دختران، پسران، مردان و زنان شهری و روستایی در سرزمین پرستاره ایران یکصدا در مسیر تغییر و تحول منطقی و به دور از خشونت تلاش کردند و نهایتاً عقلانیت بر خیال پردازیهای توهم آمیز پیروز گردید.

در اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(قدس سره) ، مردم شریف و آگاه ایران صاحبان اصلی انقلابند و در تمامی مراحل حساس و سرنوشت ساز کشور ، تصمیم و اراده جمهور هوشمند ایران، راهگشا و موجب تامین و تقویت منافع ملی بوده و توطئه های کینه توزانه بدخواهان را نقش بر آب ساخته است.

ملت ایران برای ایجاد تغییر و تحول و گره گشائی از مشکلات عمیق کشور شخصیتی راستگو، پاکدست و پایبند به عهد را به عنوان نهمین رئیس جمهور روانه پاستور نمودکه از مهمترین ویژگی های او می توان به مردمی بودن ، عدالت خواهی ، اعتدال گرایی ، فساد ستیزی و شایسته سالاری اشاره کرد.

انتخاب شایسته دکتر مسعود پزشکیان به طور قطع می تواند زمینه ساز کاهش شکاف های اجتماعی و نارضایتی های انباشته ازسالهای سخت گذشته باشد.

او اکنون رئیس جمهورهمه ملت ایران است چه کسانی که به او و یا به رقیب او رأی داده اند و یا از شرکت در انتخابات امتناع ورزیدند.

او دست یاری و دوستی خود را صمیمانه به سوی همه مردم ایران، همه جناح‌های فکری ، احزاب و اقشار مختلف مردم دراز نمود تا " برای ایران " و استقلال و امنیت و سرافرازی آن تلاش کنند.

مسلما رهنمودهای مقام معظم رهبری نقش تعیین کننده ای در این تحول داشته و رئیس جمهور منتخب با برخورداری از حمایت های ایشان خواهد توانست گامهای مهمی در راه حل مشکلات و توسعه کشور و جلب رضایت عمومی بردارد.

حزب اعتدال و توسعه ضمن تشکر از همه دست اندرکاران ، عوامل اجرایی ، نهادهای نظارتی انتخابات و نیروهای مسئول تامین و برقراری امنیت، پیروزی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را به ایشان و ملت بزرگ و شایسته ایران تبریک عرض نموده و برای دولت چهاردهم آرزوی موفقیت دارد .

حزب اعتدال و توسعه
16 تیرماه 1403

کد مطلب: 228