بیانیه حزب اعتدال و توسعه به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22 بهمن

انقلاب اسلامی با تکیه بر «تکثر اندیشه ها» و شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» شکل گرفت.

مسلما ً دستیابی به «توسعه پایدار » ، بسط «عدالت اجتماعی» و «تامین رفاه عمومی» سه عامل اساسی حکمرانی مطلوب و خواست عمومی ملت ایران است ...
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۶
Share/Save/Bookmark
حزب اعتدال و توسعه به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 بیانیه صادر کرد.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
" وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا "
بگو حق آمد و باطل نابود شد که باطل بی گمان نابود شدنی است. (اسراء /81)
 
۲۲ بهمن ماه ، یوم الله پیروزی حماسه کم نظیری است که با همت ملت آزاده و وطن پرست ایران و رهبری بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (قدس سره)  رقم خورد و انقلاب اسلامی با تکیه بر  «تکثر اندیشه ها» و شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» شکل گرفت.
 
این رویداد بزرگ وشگفت انگیز محصول و تجلی سالها مجاهدت و مبارزه بی دریغ مردان و زنان آزاده و جان بر کف ایران اسلامی بود که بر ظلم و استبداد شوریدند و مردم سالاری دینی و جمهوریت نظام را بنا نهادند.
 
در طول بیش از چهار دهه گذشته علیرغم وجود چالش های مهم از جمله جنگ تحمیلی و تحریم های ظالمانه امریکا و متحدان آن و نارسایی های اقتصادی و مشکلات معیشتی ملت بزرگ و سرافراز ایران همچنان سرو قامت در برابر همه فشارها و ناملایمات ایستاده و هرساله با شرکت در راهپیمائی با شکوه 22 بهمن بر عزم و اراده خود برای تحقق آرمان های بلند امام راحل پافشاری میکند.
 
در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی ، ملت آزاده ایران از مسئولان کشور انتظار دارد که با درک صحیح مشکلات کشور و بهره گیری از همه نخبگان و دلسوزان و بسيج تمامي إمكانات كشور در راه توسعه و تامين عدالت اجتماعي و رفع تبعيض و نابرابري و فقر و تنگدستي اقشار آسيب پذیرگام بردارند و برای نسل جدید و آینده ساز کشور امید بیافرینند.
 
مسلما دستیابی به توسعه پایدار ، بسط عدالت اجتماعی و تامین رفاه عمومی سه عامل اساسی حکمرانی مطلوب و خواست عمومی ملت ایران است که مسئولیتی بس سترگ را بر دوش سیاستگذاران ، مدیران و کارگزاران نظام قرار میدهد .
 
 در شرایط حساس کنونی که کشورهای پیرامونی ایران با شتاب به سمت توسعه و تامین رفاه ملی پیش میروند مسئولان کشور برای عبور از مشکلات موجود باید ضمن تعامل سازنده با جهان ، رفع تحریم های شکننده و بازسازی ظرفیت های « تجاری» و «بین المللی» ایران ، بر استفاده حداکثری از ظرفیتهای داخلی و به ویژه «نظام تولید» که مطالبه همیشگی رهبر معظم انقلاب بوده است تکیه کنند و از طرح شعارهای بی پشتوانه و بی ثمر و ایجاد انتظارات غیر عملی پرهیز نمایند .
 
حزب اعتدال و توسعه ضمن عرض تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ملت شریف ایران ،  نام و خاطره شهیدان سرافراز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را گرامی داشته و از آحاد ملت دعوت به عمل می آورد تا در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برشکوه و عظمت این رویداد بیفزایند و با حضور فعال خود خط بطلانی بر ادعاهای واهی دشمنان ایران بکشند .
 
 وحدت ملی و یکپارچگی ملت ایران مسلما بزرگترین نشانه اقتدار و سربلندی ملت ایران است . در پایان یاد و خاطره مجاهدان خستگی ناپذیر فلسطین و شهیدان غزه و قربانیان نسل کشی رژیم سفاک و خونخوار صهیونیستی را گرامی میداریم و اطمینان داریم که مقاومت و جهاد خالصانه نصرت خداوند را در پی خواهد داشت .
 " الا انّ نصرالله قریب "
 
 حزب اعتدال و توسعه
1402/11/21
 
کد مطلب: 212