تولائی: اعتدال، مشی‌ کارا برای توسعه همه‌جانبه ایران است

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۵
Share/Save/Bookmark
دکتر محمدحسن تولائی که روز سه‌شنبه 13 مردادماه در نشست هماهنگی رابطین حزب اعتدال و توسعه در شهرستان‌های استان تهران سخن می‌گفت، اعتدال را روشی کارا برای صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.
 
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: «اعتدال، مشی‌ای کارا برای توسعه همه‌جانبه ایران است».

دکتر محمدحسن تولائی که روز سه‌شنبه 13 مردادماه در نشست هماهنگی رابطین حزب اعتدال و توسعه در شهرستان‌های استان تهران سخن می‌گفت، اعتدال را مشی‌ای کارا برای صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

رییس شورای استان تهران حزب اعتدال و توسعه اظهار داشت:  «گفتمان اعتدال که حزب اعتدال و توسعه در نیمه دوم دهه هفتاد بر  همان مبنا شکل گرفت٬ مشی‌ای کارا برای صیانت از نظام جمهوری اسلامی و توسعه پایدار و همه جانبه ایران است».

وی افزود: «باور ما این است که تنها در جامعه‌ای می‌توان به شکوفایی استعدادها٬ خلاقیت‌ها و توانمندی‌ها برای توسعه درون‌زا و خدمت به مردم امیدوار بود که آن جامعه به دور از افراط و تفریط و با مشی عقلایی مدیریت شود».

تولائی با اشاره به حضور پررنگ جوانان در میان رابطین حزب در شهرستان‌های استان تهران گفت: «حضور پر رنگ جوانان نشان می‌دهد که چنانچه بستر لازم فراهم شود٬ جوانان به عنوان قوه محرکه حرکت‌های عظیم اجتماعی٬ در همگانی کردن گفتمان اعتدال و دوری از هیجانات غیرسازنده پيشگام خواهند بود».

گفتنی است در نشست هماهنگی رابطین شهرستانی حزب اعتدال و توسعه در استان تهران، درباره چگونگی فعالیت شوراهای شهرستان‌ها و نحوه هماهنگی آ‌ن‌ها با شورای استان بحث و تبادل نظر شد. همچنین در این جلسه مهندس عباس شفیعی؛ رئیس واحد تشکیلات استان تهران نکات تشکیلاتی مورد نیاز برای توسعه فعالیت‌های حزب در سطح استان تهران را تشریح کرد.


 
کد مطلب: 17