از سوی معاونت تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب منتشر شد:

نشانی صفحات رسمی حزب اعتدال و توسعه در فضای مجازی

تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲
Share/Save/Bookmark
تاکید می شود جز مجاری فوق الذکر، هیچ سایت، صفحه، کانال و گروهی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که در گذشته، حال یا آینده خود را به حزب اعتدال توسعه (اعم از تشکیلات مرکزی یا تشکیلات استانی) منتسب کرده یا می‌کنند ارتباطی با این حزب ندارند و مورد تأیید نیستند.
 
کمیته فضای مجازی معاونت اطلاع رسانی و تبلیغات حزب اعتدال و توسعه با انتشار اطلاعیه‌ای درباره کانالها و صفحات جعلی منتسب به این حزب، نشانی صفحات رسمی حزب اعتدال و توسعه در فضای مجازی را منتشر کرد.

در اطلاعیه کمیته فضای مجازی معاونت اطلاع رسانی و تبلیغات حزب اعتدال و توسعه آمده است:
به استحضار عموم علاقه‌مندان به پیگیری رویدادهای مرتبط با حزب اعتدال و توسعه می‌رساند؛

۱- همانگونه که پیش‌تر نیز از طرق مختلف اعلام شده است اخبار، اطلاعیه ها، مواضع و دیدگاه‌های رسمی حزب اعتدال و توسعه (اعم از تشکیلات مرکزی یا تشکیلات استانی) از طریق اطلاعیه‌های رسمی ارکان مربوطه در حزب و صرفا از مجرای کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات این حزب اعلام می‌شود.

۲- در حال حاضر مجاری رسمی اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه صرفا عبارتند از:
- پایگاه رسمی اطلاع رسانی حزب به آدرس
http://hezbet.ir/

- کانال رسمی حزب اعتدال و توسعه در تلگرام به آدرس
https://t.me/hezbet

- صفحه رسمی حزب در اینستاگرام به آدرس
https://www.instagram.com/hezbet.ir/

- صفحه رسمی حزب در فیس‌بوک به آدرس
https://www.facebook.com/hezb.et.5

- صفحه رسمی حزب در توئیتر به آدرس
https://twitter.com/etedaltosee

۳- تاکید می شود جز مجاری فوق الذکر، هیچ سایت، صفحه، کانال و گروهی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی که در گذشته، حال یا آینده خود را به حزب اعتدال توسعه (اعم از تشکیلات مرکزی یا تشکیلات استانی) منتسب کرده یا می‌کنند ارتباطی با این حزب ندارند و مورد تأیید نیستند. این عدم انتساب مشمول سایت‌ها، کانال‌ها یا گروه‌هایی که به عنوان طرفداران این حزب فعالیت می‌کنند نیز می‌باشد.

۴- از کلیه علاقمندان از جمله خبرنگاران محترم رسانه‌ها درخواست می‌شود اخبار این حزب را صرفا از مجاری رسمی اعلام شده دنبال کنند.

۵- حزب اعتدال و توسعه مسوولیت بازنشر مطالب منتشره از مجاری جعلی، توسط برخی رسانه‌ها را متوجه آن رسانه‌ها می‌داند. بدیهی است انتشار مطالب جعلی، حتی از سر ناآگاهی یا غفلت، مصداق ایراد اتهام و تشویش اذهان عمومی بوده و وفق قانون مستوجب پیگرد قضایی است.

۶- رشد صفحات جعلی منتسب به حزب اعتدال و توسعه و نشر مطالب و محتواهایی که هیچ نسبتی با باورهای اعضا و هواداران این حزب نداشته و در تضاد آشکار با مشی و گفتمان این حزب است، نگرانی‌ها درباره احتمال وجود تحرکات سازمان یافته برای تخریب وجهه این حزب را بالا برده است. لذا از دستگاه‌های نظارتی، انتظامی و امنیتی اکیدا درخواست می‌شود ضمن پیگیری جدی موضوع، با هرگونه سوءاستفاده از نام این حزب به ویژه در فضای مجازی برخورد قاطعانه‌ای صورت دهند.


حزب اعتدال و توسعه
معاونت اطلاع رسانی و تبلیغات
 
کد مطلب: 124