پیام تبریک سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه در پی پیروزی تیم ملی فوتبال در نخستین دیدار جام جهانی روسیه

26 خرداد 1397 ساعت 1:23

چه خوب است که فرصت حضور بیشتری به جوانان توانمند ایرانی نه فقط در عرصه‌های ورزشی، بلکه در دیگر میادین حساس و سرنوشت‌ساز دیگر ملی هم داده شود و اعتماد بیشتری به این نسل صورت گیرد.


سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه پیروزی شیرین تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی را در نخستین دیدار جام جهانی روسیه تبریک گفت.

به گزارش معاونت اطلاع رسانی، تبلیغات و امور بین‌الملل سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه، متن اطلاعیه‌ای که به این مناسبت صادر شده به این شرح است:

پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مقابل تیم ملی فوتبال کشور مراکش در جام جهانی روسیه کام همه مردم ایران را شیرین کرد. این پیروزی موجی از امید و نشاط در میان ایرانیان در سراسر جهان ایجاد کرد، و همبستگی و وطندوستی ملت ایران را بار دیگر به تصویر کشید.

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی، بار دیگر ثابت کرد که با تلاش و کوشش و امیدواری، حتی در زمانی‌که همگان نتیجه محتومی را انتظار دارند، میتوان نتیجه بهتری را رقم زد و با پیروزی از زمین بازی خارج شد.

جوانان ایرانی نشان دادند که در پیکارهای مهم بین‌المللی میتوانند نماینده راستین و پرافتخار ملت ایران باشند. چه خوب است که فرصت حضور بیشتری به جوانان توانمند ایرانی نه فقط در عرصه‌های ورزشی، بلکه در دیگر میادین حساس و سرنوشت‌ساز دیگر ملی هم داده شود و اعتماد بیشتری به این نسل صورت گیرد.

سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه، این پیروزی شیرین را به همه مردم ایران تبریک میگوید و امیدوار است که حوانان غیور ایرانی در ادامه جام جهانی نیز با به‌کار بستن همه توان خود، نماینده شایسته‌ای برای جمهوری اسلامی ایران باشند.


کد مطلب: 88

آدرس مطلب: https://www.hezbet.ir/fa/doc/news/88/پیام-تبریک-سازمان-جوانان-دانشجویان-حزب-اعتدال-توسعه-پی-پیروزی-تیم-ملی-فوتبال-نخستین-دیدار-جام-جهانی-روسیه

حزب اعتدال و توسعه
  https://www.hezbet.ir