۱
 
رئیس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه:

زمینه حضور جوانان در رده‌های مدیریتی فراهم شود

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۸
Share/Save/Bookmark
زمینه حضور جوانان در رده‌های مدیریتی فراهم شود
 
به گزارش خبرنگار ما از شهرستان ساری، مسعود شفیعی صبح امروز در نخستین همایش حزب اعتدال و توسعه که در سالن اجتماعات تامین اجتماعی ساری برگزار شد، اظهار کرد: شروع فعالیت حزب اعتدال و توسعه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان همدلی و همزبانی نام‌گذاری شده، پیام ویژه‌ای دارد.
وی با بیان اینکه علاوه بر تحقق شعار سال، احزاب و نهادها الزامات دیگری را هم باید مورد توجه قرار دهند، افزود: بعضی از افرادی که در جریانات سیاسی دیگر قرار دارند و داعیه‌دار اطاعت از مقام معظم رهبری هستند، غفلت می‌کنند و یا اینکه خود را به غفلت می‌زنند.
رئیس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه در موارد زیادی شاهد هستیم که اهداف مشترک ملی نادیده گرفته می‌شود، گفت: اگر قرار است همدلی به وجود بیاید، باید به اصول گفت‌وگو معتقد باشیم و برای تحقق بخشیدن اصل گفت‌وگو هم باید ادبیات گفت‌وگوی صحیح سیاسی و اجتماعی را بدانیم.
این مسئول با اشاره به اینکه آیا نمی‌توان سخن گفت و اختلاف‌نظرها را بیان کرد و به اصول گفت‌وگو هم پایبند بود، ادامه داد: چرا عده‌ای به جای توجه به اصل رقابت در فضای سیاسی و اجتماعی، به دنبال نهادینه کردن نفرت هستند.
وی با بیان اینکه کسانی که ادعای انقلابی بودن دارند باید بیشتر تذکر دریافت کنند، خاطرنشان کرد: در فضای پسابرجام، رهبری نکاتی را به درستی بیان کردند که آسیب‌هایی ممکن است در کنار این توافق هسته‌ای به وجود بیاید.
رئیس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه این بهانه‌ای شد تا برخی به بهانه نفوذی، یکه‌تازی کنند به جریانی که با آنها نیست، اظهار کرد: تصور ما این است نفوذی واقعی کسانی هستند که مقابل توسعه کشور ایستادند و با کارشکنی و سنگ‌اندازی، مانع رسیدن به توسعه هستند و نمی‌گذارند امید در مردم زنده بماند.
این مسئول با بیان اینکه کسانی که برای امور دولت برآمده از آرای مردم سنگ‌اندازی می‌کنند به اقدامات خود فکر کنند، افزود: نفوذ را باید به اقدامات این افراد تقلیل دهیم.
شفیعی با اشاره به اینکه حزب اعتدال و توسعه دهمین همایش استانی را امروز در مازندران برگزار می‌کند، ادامه داد: در این همایش‌ها در مسیر انسجام‌بخشی تشکیلاتی قدم می‌گذاریم و آثار و برکات خوبی را از برگزاری این همایش‌ها شاهد بودیم و اعتدال و توسعه به عنوان حزب اثرگذار، یک پله ارتقا یافته است.
وی با بیان اینکه تشکیل کارگروه‌های تخصصی از اقداماتی است که در این دوره انجام دادیم، تصریح کرد: در حوزه جوانان کار جدی را پیگیری می‌کنیم و سازمان جوانان و دانشجویان را شکل دادیم تا زمینه اثرگذاری بیشتر این ظرفیت را فراهم کنیم.
رئیس سازمان جوانان حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه در عرصه مدیریتی به جوانان توجه ویژه‌ای نشده است، گفت: همواره این دغدغه را بیان می‌کنیم و در هر فرصتی که پیش بیاید، یادآور می‌شویم این شرایط باید بهبود یابد و زمینه حضور جوانان در سطوح مدیریتی و کارشناسی فراهم شود.
کد مطلب: 47
 


 
saeed
Italy
۱۳۹۴-۰۹-۰۷ ۱۵:۱۶:۱۸
سلام. شما لطفا به هواداران حزب جهت عضویت بها بدهید و پاسخ گو باشید، رده های مدیریتی پیشکش