بیانیه حزب اعتدال و توسعه در محکومیت اقدام تبلیغاتی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

21 فروردين 1398 ساعت 17:50


 اقدام اخیر دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در ادامه دیگر خباثت‌های آن دولت، نشان دهنده اوج دشمنی و کینه نظام سلطه با ملت و نظام جمهوری اسلامی است.

حزب اعتدال و توسعه این اقدامِ تبلیغاتی که با هدفِ خوش‌خدمتی به رژیم صهیونیستی است را شدیدا محکوم می‌کند و اطمینان دارد دولت تدبیر و امید همانگونه که طی سال‌های گذشته با دیپلماسی مبتنی بر سه اصل عزت، حکمت و اقتدار توانست اجماع صورت گرفته علیه کشورمان را فروبریزد، در این برهه نیز با تکیه بر همان اصول و با همکاری دیگر ارکان نظام و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری، گام‌هایی استوار در حراست از امنیت ملی و منافع کشور برخواهد داشت.

 حزب اعتدال و توسعه، با تقدیر از پویش عمومی احاد ملت، احزاب و گروه‌های سیاسی در محکومیت سراسری و تقبییح اقدام اخیر آمریکا، آن را تاکیدی دوباره بر این مهم می‌داند که اختلاف سلایق، مشکلات اقتصادی ناشی از جنگ اقتصادی و نیز گلایه‌ها از برخی کاستی‌های موجود، نخواهد توانست خللی در انسجام و وحدت ملی در مقابل تهدید خارجی ایجاد کند.

چهارشنبه 21 فروردین 1398
حزب اعتدال و توسعه

 


کد مطلب: 172

آدرس مطلب: https://www.hezbet.ir/fa/doc/news/172/بیانیه-حزب-اعتدال-توسعه-محکومیت-اقدام-تبلیغاتی-آمریکا-علیه-سپاه-پاسداران-انقلاب-اسلامی

حزب اعتدال و توسعه
  https://www.hezbet.ir