پاسخ دهقان به اظهارات رهامی

تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۱
Share/Save/Bookmark
پاسخ دهقان به اظهارات رهامی
 
 در پی اظهارات امروز حجت الاسلام رهامی مبنی بر اینکه در انتخابات سال 92، پیش از ائتلاف، طبق نظرسنجی انجام شده، روحانی چهارم و عارف پنچم می شد، غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در یادداشتی به این اظهارات پاسخ داد. 

متن این یادداشت به شرح زیر است:

نه چنین بود جناب رهامی

جناب رهامی عزیز که از نیکان جریان اصلاحات هستند، نکته ای را درباره انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری درخرداد۱۳۹۲بیان کرده اند که نیاز به کامل شدن دارد.

۱-ایشان گفته اند تا قبل از کنار کشیدن دکتر عارف از انتخابات، قالیباف ۳۸درصد و روحانی ۱۲وعارف۱۰درصد آراء را داشته اند. پس نه روحانی ونه عارف هیچکدام دور دومی نبودند. واقعیت این است که جناب رهامی فرمایش جنابعالی مربوط به قبل ازمناظره سوم است. پس از مناظره سوم وبه خصوص پس ازطرح قضیه گازانبرمعروف فقط پس از۲۴ساعت و به گفته دوتن از فعالین ستاد قالیباف در بعد از ظهر روز بعد رای قالیباف بین۵تا۶میلیون ریزش داشت واین روحانی بودکه درجایگاه اول با۳۴درصدقرارگرفت وقالیباف به ۲۰درصدرسید.

۲-با این وجود هنوز تا پیروزی فاصله۱۶درصدی باقی بود. انصراف تاریخی و فداکارانه جناب عارف ۷۲ ساعت قبل از برگزاری انتخابات به نفع روحانی کار را تمام کرد که جای تقدیر و تشکر همیشگی دارد.
کد مطلب: 145