​نشست فصلی کانون اساتید حزب اعتدال و توسعه استان فارس برگزار شد

تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
Share/Save/Bookmark
​نشست فصلی کانون اساتید حزب اعتدال و توسعه استان فارس برگزار شد
 
جلسه نشست فصلی کانون اساتید حزب اعتدال و توسعه استان فارس با حضور دکتر سید ابراهیم حسینی و  دکتر مرتضی صابری و  مهندس داداندیش در محل دفتر حزب در استان فارس و در تاریخ 20 آذر 97  برگزار گردید . 

 در این جلسه که  معاونین دبیر ، رییس کانون اساتید و جمعی از اعضای کانون اساتید استان فارس حضور داشتند در ابتدا  دکتر طیبی پور معاون دبیر استان در امور کانونها و سازمانها بر جذب و ثبت نام  و به کار گیری اساتید دانشگاه و سازماندهی آنها در کانون اساتید و کمیته های مربوطه مطالبی را ارائه کردند . 

در ادامه دکتر کمانی نژاد رییس کانون اساتید حزب در استان فارس ضمن تشکر از توجه و حضور اعضای شورای مرکزی کانون اساتید ستاد مرکزی حزب گزارشی از عملکرد و فعالیتهای حزب در استان ارایه نموده و به سعی و تلاش کانون اساتید در پیشبرد گفتمان اعتدالی در استان فارس تاکید نمودند . 

سپس  دکتر حسینی به لزوم وفاداری و مسئولیت پذیری اعضای کانون ، اتحاد و انسجام درونی وحرکت در خط مشی اعتدالی پرداختند .

در ادامه دکتر قجری معاونت اجرایی حزب در استان آمادگی کامل معاونت اجرایی را برای برگزاری نشستها و هماهنگی امور  اعلام کردند . 


در بخش دیگری از این نشست اعضای کانون اساتید فارس در حضور دکتر  صابری قائم مقام رییس کانون اساتید حزب اعتدال و توسعه ، موانع و مشکلاتی که  فعالیتهای کانون اساتید در دانشگاهها را تحت الشعاع قرار می دهد مورد بررسی قرار داده و راهکارهایی ارائه نمودند . 

در این دیدار اعضای شورای مرکزی کانون اساتید نظرات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود عملکرد حزب بیان نمودند . 
علاوه بر آن دکتر فرخی بعنوان قائم مقام کانون اساتید در استان فارس برگزیده شدند .
کد مطلب: 143