​دیدار جمعی از اعضای حزب اعتدال و توسعه فارس با مدیر کل ورزش و جوانان استان

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹
Share/Save/Bookmark
نشست هم اندیشی حزب اعتدال و توسعه استان فارس با مدیرکل ورزش و جوانان این استان به منظور تعامل و هم افزایی با دستگاههای دولتی، سوم مرداد ماه سال 1397 برگزار شد.
​دیدار جمعی از اعضای حزب اعتدال و توسعه فارس با مدیر کل ورزش و جوانان استان
 
نشست هم اندیشی حزب اعتدال و توسعه استان فارس با مدیرکل ورزش و جوانان این استان در چارچوب تعامل و هم افزایی حزب با دستگاههای دولتی، سوم مرداد ماه سال 1397 برگزار شد. 

در این نشست، رییس سازمان زنان حزب در استان فارس به بیان مشکلات ورزش بانوان در استان پرداخت و گفت: «امروزه با توجه به جنگ اقتصادی سیاسی، باید اتحاد و همبستگي بیشتری بین احزاب همسو و بدنه دولت ایجاد شود».

 فاطمه تاک ادامه داد: «حزب اعتدال و توسعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با ارائه راهکارهای کاربردی و تنظیم برنامه های عملیاتی بتواند به مدیران دولتی درایجاد امید در جامعه کمک کند».

در ادامه این جلسه درباره مربوط ورزش و جوانان مباحثی مطرح و  پیشنهاداتی ارائه گردید .

کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز به بیان مسایل روز ورزش در استان پرداخت و سپس پیشرفتهایی که در ورزش به خصوص در حوزه بانوان در دو سال اخیر به دست آمده، تشریح کرد.

در این نشست دکتر طیبی پور؛ رئیس کانون پزشکان و داروسازان، مهندس سید ابوذر هاشمی؛ عضو شورای مرکزی سازمان جوانان و دانشجویان، فاطمه تاک؛ رییس سازمان زنان، سارا عمادی عضو حزب و سرپرست تیم کوهنوردی و طبیعت گردی، سمیه نجات بخش؛ کارشناس ارشد تربیت بدنی، دکتر اعصار؛  اقای مهندس حیدری و اقای دکتر نوحه سرا؛ از کانون ورزش و مهندس رسولی؛ از حزب شهرستان داراب حضور داشتند.
کد مطلب: 102