مصطفی شفیعی: گمانه‌زنی درباره فهرست‌ انتخاباتی اعتدال و توسعه موضوعیت ندارد

تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۵
Share/Save/Bookmark
در حالیکه روز جمعه سیزدهم آذرماه، برخی منابع خبری مدعی شده بودند که به فهرستی تحت عنوان "شخصیت‌های مناسب برای نامزدی از حوزه انتخابیه تهران" که از سوی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه تهیه شده، دسترسی پیدا کرده‌اند، امروز رئیس کمیته سیاسی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه، فهرست منتشر شده را نامعتبر دانست.

مصطفی شفیعی، رئیس کمیته سیاسی سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه روز شنبه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتدال و توسعه (www.Hezbet.ir) با بیان اینکه شناسایی افراد مناسب برای نامزدی در تهران و شهرستان‌ها بخشی از یک فرایند کارشناسی درون تشکیلاتی است، یادآور شد: «اکنون صرفاً شاخص‌ها و معیارهای انتخاباتی تدوین می‌شود. سازمان جوانان حزب، علاقه‌مند به حضور چهره‌های معتدل، کارآمد و مؤثر در مجلس است و ممکن است بر همین اساس افرادی را که واجد چنین ویژگی‌هایی می‌داند شناسایی و به مسؤولان حزب معرفی کند، ولی در مقطع زمانی فعلی، برنامه‌ای برای رسانه‌ای کردن چنین مباحثی ندارد».

شفیعی تأکید کرد: «در صورتی‌که در این زمینه به جمع‌بندی مشخصی برسیم، اسامی پیشنهادی ما بدون انتشار در رسانه‌ها صرفاً به دفتر سیاسی حزب ارائه خواهند شد تا در صورت تصویب، از آنها برای ثبت نام از حوزه انتخابیه تهران دعوت به‌عمل آید. بنابراین تا زمانی‌که فرایند تشکیلاتی ذکر شده طی نشده باشد، هرگونه گمانه‌زنی درباره فهرست انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه بی‌مورد است و اخباری که در این باره منتشر می‌شود، نامعتبر است».

 
کد مطلب: 50